MEIST

Miks me seda teeme?

Vekra Metall on välja kasvanud piirdeaedade müügiga tegeleva Vekra OÜ meeskonnast. Selleks, et pakkuda oma klientidele paremat ja kiiremat teenust, oleme juba paar aastat pidanud plaani alustada ka ise metallväravate valmistamisega. Nüüd on saanud mõtted teoks ja 2017. aasta alguses lõime Vekra OÜ kõrvale väikese sõbra, kelle nimeks sai Vekra Metall.

 

Kuidas me seda teeme?

eritellimusel metallväravadVekra Metalli tootevalikusse kuuluvad nii standardsed kui ka eritellimusel väravad ja aiapiirded. Eelkõige oleme spetsialiseerunud jalgväravate, tiibväravate ja liugväravate valmistamisele, kuid tänu ettevõtte väiksusele ja avatusele oleme valmis töösse võtma ka teisi metallitöid (nt oleme valmistanud ajutisi bussiootepaviljone).

 

Miks valida meid?

Kuigi ettevõte on noor, on meil olemas kogemused ning teadmised piirdeaedadest, metallväravatest ja metallitööst. Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kes on aastaid tegelenud metallaedade ja -väravate müügiga. Samuti on meie seas inimene, kellel on aastatepikkune töökogemus kõikvõimalike metalltoodete valmistamisega.

 

Meie sooviks on olla usaldusväärne koostööpartner kõigile meie klientidele - aiapaigaldajatele, metallaedade edasimüüjatele, eraklientidele kui ka kõigile teistele. Meile on oluline, et saaksime oma klientidele pakkuda just neile sobiva kvaliteetse metalltoote lahenduse ja seda mõistliku hinna eest.

 

Küsi hinnapakkumist